1 / 10
Se prodava kukja od 212m2 - ZDRAVESKI
155.000 €
08.04.2022 11:11

Тетово / Тетово

Број на соби:

6

Квадратура:

212 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

29 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Тераса + 2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Се продава куќа од 212м2 во Тетово.
Куќата го има следниот распоред:
-подрум ( две простории )
-приземје ( дневна соба со кујна и трпезарија, спална соба, тераса и тоалет )
-кат 1 ( дневна соба со кујна и трпезарија, спална соба, тераса и тоалет )
-кат 2 ( дневна соба со кујна и трпезарија, спална соба, тераса и тоалет )
Вкупната површина на парцелата изнесува 100м2 од кој дворното место има 29м2.
Куќата се продава наместена.
Цена: 155.000 евра.
За повеќе информации, обратете се на:
Ѓоко: 078 303 253
Јулијана: 076 361 360
Шифра: 0134


Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ZDRAVESKI - REAL ESTATE
Потврден огласувач
078303253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам