1 / 4
Toshiba l775 nov uste folii na nego 2 graficki
300 €
Цената е фиксна
30.06.2022 21:49

Скопје Центар / Скопје

Производител:

Toshiba

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

17 инчи и поголеми

Laptop za profesionalci
Specifikacii na slika
300 e fixno davam garancija pismena
Intel hd 4000
Ge force GT 525M
640 hard disk
8gb ram
I7 cpu
079 317 093
Javuvanje do 21 cas
BEZ ZAMEMI !!!

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

000
Потврден огласувач
0000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам