1 / 1
Se prodava plac so kukja
100 €
08.04.2022 14:07

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

700 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava plac od 700m² so kukja od 70m² na ulica 7mi noemvri br. 139 vo Gevgelija. Lice za kontakt Goce 078 337 420 cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Jovan
Потврден огласувач
078853661
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам