1 / 1
Вработуваме хигиеничарки
18.000 МКД
15.03.2023 21:34

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Останато

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Хауз Мајстор Плус Дооел Скопје како компанија со долгогодишно искуство во областа на управување и одржување на станбени и деловни објекти, професионални услуги за хигиена и хаусмајсторски работи, има потреба за вработување на

ХИГИЕНИЧАРИ (м/ж)
за одржување на станбени објекти во Скопје


Личен профил:
- Одговорна и лојална личност,
- Самоиницијативност и посветеност на работата,
- Подготвеност за тимска работа и професионален однос кон клиентите.

Хауз Мајстор Плус Ви нуди:

- Професионална обука,
- Солидни месечни примања,
- Пријатна работна средина.

Доколку сакате да бидете дел од тимот на Хауз Мајстор Плус, аплицирајте на 3120222 секој работен ден од 08:00 до 16:00 часот.

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од: Претпријатие

ХАУЗ МАЈСТОР ПЛУС
Потврден огласувач
072314718
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам