1 / 1
Maxpuls kosacka za treva 1200w novi ! Elektricna kosilka
4.000 МКД
21.08.2022 11:02

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Maxpuls 1200w kosacka

MaxPuls Електрична косилка за трева MP-LM22 (9994)
Моќност: 1200 W
Напон: 230-240V ~ 50Hz
Брзина во празно: 3200 вртежи во минута
Волумен на корпа: 50L
1 година гаранција

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Се продава од:

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

TOTAL elektricna kosilka kosacka 1200w NOVI!

4650 МКД

Kompresor kufer 1100w MAXPULS

3999 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам