1 / 4
Se prodava stara kukja vo naselba Potok
50.000 €
16.07.2022 14:55

Тетово / Тетово

Број на соби:

3

Квадратура:

63 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Струја

Дворна површина:

96 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Potok

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo naselba Potok.
_______________
▪️ Katnost: Prizemje
▪️ Plac: 159m2
▪️ Dvorno mesto: 96m2
▪️ Vkupno stanben prostor: 63m2
▪️ Parking
_______________
▪️ Kukjata ne e lepenka od niedna strana.
_______________
Cena:
➧50.000€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Kuka 250m2 so 3 lokala i sprat vo Tetovo

360000 €

Kukja od 155m2 vo Capcovo sokace so Dukan

65000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам