1 / 9
Prodavam motor od 1988 so 40000 km.ko od salon
1.250 €
Цената не е фиксна
13.06.2022 23:38

Кичево

Марка:

Kawasaki

Вид:

Чопер / Chopper

Година:

1988

Модел:

ZX10

Километри:

40000

Motorot e vo fabricko stanje pali vozi spremen za sezonqva go imam nekolku godini vo vrska so cenata bez cenkanja ve molam 1200 evra posledno stranski ne odjaven so sobracajna swiss tablicki...

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Dashmir
Потврден огласувач
070641562
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам