1 / 5
Продавам одличен, скоро нов тостер"Fuego"700w.цена 450ден.
290 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
08.04.2022 21:02

Скопје Центар / Скопје

Продавам малку користен тостер Фуего 700w,одличен избор,цена само 290ден....инфо на 070/525-040....070/525-040....070/525-040 Мики

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Тостери

Се продава од:

sale
Потврден огласувач
070534700
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам