1 / 7
Se iznajmuva deloven prostor vo centarot na Struga
По Договор
23.05.2022 22:39

Струга / Струга

Квадратура:

350 m²

Спрат:

3

Греење:

Друго

Се изнајмува деловен простор во
чаршијата на Струга со површина од
350 метри квадратни
Цена по договор.
Телефон за контакт 070/289-406 Стефан

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

markoni
Потврден огласувач
070/304553
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам