1 / 4
Bmw R1200 GS
15.000 €
23.04.2022 13:00

Струга / Струга

Марка:

BMW

Вид:

Теренски / Offroad

Година:

2016

Модел:

R1200 GS

Километри:

20000

Motorot e vo odlicna sostojba za poveke info tel 070222565

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Shpejtim
Потврден огласувач
078452877
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам