1 / 9
Se prodava Samsung Galaxy S20 Fe
340 €
10.04.2022 10:43

Виница / Виница

Марка:

Samsung

Модел:

S20 Fe

Боја:

Roségold

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Se prodava glanc nov Samsung S20 Fe donesen od Svajcarija ne koristen✅✅📲✅✅ 🇨🇭🇨🇭🇨🇭

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

sasko
Потврден огласувач
078522700
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам