Samsung galaxy a71
По Договор
29.09.2022 14:47

Битола / Битола

Марка:

Samsung

Модел:

Galaxy A71

Боја:

White

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Vo odlicna sostojba,bez nikakov problem mnogu e dobro zacuvan doaga so celosno pakovanje kutija polnac fast charge,za kontakt na 070243998

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
070243998
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам