1 / 6
Nikon D3500; 18-55 + Bag
17.000 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
09.04.2022 02:49

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Резолуција:

20,1-25 Мегапиксели

Марка:

Nikon

Се продава D3500.

Малку користен, добро сочуван и во одлична состојба.

Купено од Нептун пред 2 години.

Повеќе инфо за камерата:
https://www.neptun.mk/categories/FOTO_APARATI_I_KAMERI/FOTO_APARATI/DSLR_APARATI/DSLR-APARAT-NIKON-D3500---18-55mm-VR-AF-P

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

Isuf
Потврден огласувач
070861701
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам