1 / 2
ILLY 3.2 espresso кафемат
3.300 МКД
Цената е фиксна
06.06.2022 19:04

Аеродром / Скопје

Одлична состојба и многу малку користен апарат за кафе. Комплет во кутија.
Гратис една куттија Inteso капсули.
Капсулите се од типот ,,iperespresso,,.
Бојата на апаратот е црвена.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Апарати за кафе

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
070383142
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам