1 / 9
Peugeot 208 R 1.6 BlueHDI NAVI EURO 6
8.150 €
Со вклучен ДДВ
19.05.2022 13:47

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Peugeot

Модел:

208

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

95000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2021

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Peugeot 208 R 1.6 BlueHDI 75HP,
Гориво:Дизел
Мотор:1600 cm³ • 75HP
Менувач:Рачен
Боја:
Врати:5
Информации за возилото
» Bi-Xenon
» LED
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Park Assist
Radio / CD
Борд компјутер
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Платени се сите давачки до регистрација. Сервисна книшка !!!!!
100% Гаранција на километри❗️❗️
Престани да бараш, Почни да возиш!🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

next car next auto
Потврден огласувач
072666000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам