1 / 12
Apple iPad Air 3 - 64gb
370 €
Цената не е фиксна
22.06.2022 18:10

Штип / Штип

Марка:

Apple

Големина на екранот:

11" инчи

Apple iPad Air 3
64gb
gold
full pack
minimalmo koristen -bez ni edna zabelska kako po display taka i po korpus = na nov


......bez zameni........

https://www.gsmarena.com/apple_ipad_air_(2019)-9638.php

Категорија: Компјутери / Таблети

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам