1 / 3
Hard disk WD Red 14 TB Novi
20.000 МКД
09.05.2022 10:48

Чаир / Скопје

Novi neotpakuvani Hard diskovi doneseni od Germania
kaj nas se prodavat po 28.000 denari

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

Iphone
Потврден огласувач
070855122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам