1 / 1
C220cdi
3.650 €
09.04.2022 13:15

Делчево / Делчево

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Купеа

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Mercedes c220cdi
Automatic amg

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
38976421094
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам