1 / 4
Zivin aparat za merenje krven pritisok - MADE IN JAPAN
50 €
22.06.2022 13:00

Карпош / Скопје

Prodavan aparat za merenje krven pritisok, postar model no voopsto ne koristen. Donesen e od Japan.
Informacii na 078967376

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Апарат за мерење притисок

Се продава од:

Корисник
Потврден огласувач
078290259
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам