1 / 8
Yamaha THR100H
650 €
22.06.2022 19:01

Битола / Битола

Како ново, користено малку, во До-Ре-Ми Скопје е 60400ден.
За повеќе инфо проверете интернет или јавете се, има многу опции и звучи феноменално...

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Се продава од:

D.M.
Потврден огласувач
071265836
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам