1 / 5
SE IZNAJMUVA STAN VO TOPANSKO POLE NA ODLICNA LOKACIJA
1.233 €
09.04.2022 17:01

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

90 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2016

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

TOPANSKO POLE

SE IZNAJMUVA STAN VO TOANSKO POLE KAJ BAZARO NA ODLICNA LOKACIJA STANOT SE IZNAJMUVA I KAKO DELOVEN PROSTOR POVEKJE INFO NA TEL. 070-495-650

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Samet
Потврден огласувач
70495650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам