1 / 11
Passat 2.0 TDI 140ks
По Договор
18.05.2022 23:12

Демир Хисар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Passat 2.0 TDI 140ks vo odlicna sostojba
Za podetalni informacii na
tel. 071 222 673

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

071222673
Потврден огласувач
071222673
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам