1 / 10
AUDI A6 2.7 TDI
6.800 €
26.05.2022 22:50

Демир Хисар

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

132 kw / 179 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Audi A6 2.7 TDI Vo odlicna sostojba
Za podetalni informacii na
tel.071 222 673

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

071222673
Потврден огласувач
071222673
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам