1 / 12
Вила Сидера
18 €
Цената не е фиксна
07.01.2023 20:15

Охрид / Охрид

Квадратура:

250 m²

Греење:

Централо

Вила Сидера
Се изнајмуваат Апартмани лоцирани на најдобрата локација во ОХРИД.
Апартманите се сите со поглед на охридското езеро лоцирани на самиот брег.
Апартманите се најсовремено опремени, со приватен тоалет,греење и други неопходни работи.
За резервации и повеќе информации јавете се на:
075450534
070368006

Категорија: Недвижности / Соби

Се продава од:

Mario
Потврден огласувач
070368006
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам