1 / 10
SOBI I STUDIA VO OHRID!!!
450 МКД
25.05.2022 12:25

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

110 m²

Спрат:

2

Греење:

Струја

Se izdavaat sobi i studia vo Ohrid opremeni so:
Tv
Kablovska
Wi-fi optika
Mini bar frizider
Terasa
Parking prostor
Studiata se so sopstveni kupatila
Cenata za sobite e 450 den po osoba.
Za studiata po dogovor
078 234 290 Riste

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Riste
Потврден огласувач
078234290
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам