1 / 1
SUDSKI PREVEDUVAC - GERMANSKI JAZIK
1 МКД
09.04.2022 20:20

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Овластен судски преведувач врши квалитетни и брзи преводи од македонски на германски и обратно.

Превод на судски документи, текстови и стручна литература од сите области!

За повеќе информации, пишете ми на Viber/WhatsApp, а документите можете да ги испратите директно на мојата E-Mail адреса: ivana_gulova@yahoo.com.

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Преводи на текстови - Лектура

Се продава од:

Ivana
Потврден огласувач
075302024
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам