1 / 12
KIA SORENTO 2.2 CRDI 2011 G.4X4 UVOZ OD SVAJCARIJA
11.400 €
06.12.2022 18:06

Велес / Велес

Марка:

Kia

Модел:

Sorento

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

145 kw / 197 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

KIA SORENTO 2.2 CRDI 2011 GODINA
UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭.
VISOKO NIVO NA OPREMA
KOPLET SERVIS..REALNI 180.000.KM
SO SERVISNA KNISKA.
REGISTRIRAN.
BEZ ZAMENI
TEL.077-533-906

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

....
Потврден огласувач
077533906
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам