1 / 4
VW GOLF 7
12.000 €
09.04.2022 20:59

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Vw golf 7 1.6 110 ks 2015 godina vo odlicna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
078385400
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам