1 / 12
JEEP COMPASS 2.0TDI 103KW 2008G SERVISNA
6.700 €
28.07.2022 11:17

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Jeep

Модел:

Compass

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

JEEP COMPASS 2.0TDI 103KW 2008G SERVISNA ISTORIJA DO POSLEDEN KIL.VOZILOTO E KUPENO OD PRV SOPSTVENIK.DIREKTEN UVOZ CH.VOZILOTO E DONESENO NA VOZENJE. VOZILOTO E VO BESPREKORNA SOSTOJBA .PATENI DAVACKI DO REG...POVEKE FOTO NA FACEBOOK OSKAR AUTO IT

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Mite
Потврден огласувач
071251484
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам