1 / 12
Vrvni elementi Marantz slim serija 078 209 464
1 €
29.08.2022 21:25

Кичево

Prodavam Vrvni elementi Marantz slim serija 078 209 464
Slim-Line-Serie
Marantz SR1020 €348.-
Marantz SD1020 €275.-
Marantz CD1020 €448.-

1994
SR 1020 DM 1.000,--
CD 1020 DM 800,--
SD 1020 DM 1.000,--

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

tane
Потврден огласувач
078209464
Испрати Е-маил до огласувачот

Prodavam Ecouton Audiolabor LQL 70 078 209 464

1000 €

Prodavam dalecinski 078 209 464

500 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам