1 / 6
Prodavam vrvni Philips elementi 078 209 464
1 €
07.08.2022 09:55

Кичево

Prodavam vrvni Philips elementi Philips FA950 + FR 950 2X100W , Philips CD303 . Philips CD740 078 209 464

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

tane
Потврден огласувач
078209464
Испрати Е-маил до огласувачот

Prodavam dve tendi od 2 i 4.20 metri

500 €

Prodavam zvucnici 078 209 464

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам