1 / 7
Arctic cat 1000 EFI
1 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.05.2022 09:03

Тетово / Тетово

Марка:

Arctic Cat

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2016

Модел:

arctic cat xt

Се продава Arctic cat
- година на производство 2016
- 1000 кубика, 80 кс
- редовно сервисиран
- максимално сочуван и одржуван
За дополнителни информации и договор за цената молам да барате на следниот број
075 357 047 - Звонко
075 357 047 - Звонко
075 357 047 - Звонко

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Laze
Потврден огласувач
070229887
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам