1 / 1
Механизам за кревет
1.200 МКД
10.04.2022 11:06

Аеродром / Скопје

Механизам (со два федера) за кревет на дигање и спуштање.
Соодветно за :
• Надолжен отвор на двојни преклопени кревети,
со простор за складирање.
• Двоен кревет со max. должина 2000mm и max.
ширина 1800mm.
• Подигнување на целосниот душек.

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Останато

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
070332727
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам