1 / 4
Frizider ZIL Moskva Retro Vintage od 1950
1 €
17.06.2022 20:45

Битола / Битола

Trofazen. Vo ispravna sostojba. Dobro socuvan. Za kolekcioneri i retro rooms. Izlozbi muzei.

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

arcades.mk
Потврден огласувач
078575000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам