1 / 5
Nespresso DeLonghi black
100 €
Цената не е фиксна
20.06.2022 19:44

Битола / Битола

Se prodava masina za kafe, kako nova, mnogu malce koristena, dadena poklon, kupena vo grcija

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Апарати за кафе

Се продава од:

XXX
Потврден огласувач
075395079
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам