1 / 3
Nike Mercurial kopacki
1.600 МКД
Цената е фиксна
23.05.2022 18:42

Кисела Вода / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

>40

Боја:

Лила

Se prodava par kopacki Nike Mercurial broj 47 (30.5cm)
Odlicna sostojba, bez nikakvi ostetuvanja koristeni 1 sezona.

- KONTAKT samo na:
075 206 613 (daniela)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
078226586
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам