1 / 4
Peskara
450 €
27.05.2022 11:34

Кавадарци / Кавадарци

Peskara so dimenzii na komora 100cm x 100cm od inoks. Vo ispravna sostojba.
Cena 450evra.

Категорија: Останато

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам