1 / 2
DRVEN KREVET-DORMEO DUSEK
10.000 МКД
29.05.2023 16:00

Битола / Битола

SE PRODAVA DRVEN, EDINECEN KREVET, SO SKORO NOVA DORMEO "SILVER" JOGA, DIMENZII 190X90.
CENA: 10 000 DEN.

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

ivanovskavera
Потврден огласувач
075556687
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам