1 / 7
Mercedes E200 cdi 2.2 dizel
1.700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.06.2022 12:08

Кичево

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 200

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Mercedes e 200 2.2 cdi reg do 18.10 so sitni zabeleski motor menjac ekstra moze zamena so vasa doplata

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Goni
Потврден огласувач
071536501
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам