1 / 4
DA Converter Digital to analog Bluetooth
1.500 МКД
Цената е фиксна
26.11.2022 14:03

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Da converter so Bluetooth funkcionira bezprekorno
Input: coax, optic i Bluetooth
Output : analog stereo
Bluetooth mozete da go koristite za direkno povrzuvanje so vasiot mobilen
Vo paketot doaga i gratis opticki kabel i kabel za struja vi treba samo 5v adapter t.e. Polnac za mobilen

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
070367995
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам