1 / 3
Jamo e850
250 €
30.10.2022 18:37

Прилеп / Прилеп

Zvucnicite se fabricki nikogas ne se popravani, zacuvani malsimalno bez grepka, i mnogu malku koristeni. Visoka klasa na jamo ekstra zvuk i dlabok bas. Proverka koga sakate cena 250 evra....

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

cobe
Потврден огласувач
075235633
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам