1 / 2
Staticen soben mini velosiped noetpakuvan Статичен велосипед
4.999 МКД
Цената е фиксна
22.05.2023 13:00

Аеродром / Скопје

Mini staticen velosiped za Race i Noze
Nov neotpakuvan . Odličen za rekreacija , rehabilitacija , oporavok za mladi vozrasni i postari lica .

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Собни велосипеди

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
075602902
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам