1 / 5
Kafemat Bergamo Instant
700 €
23.11.2022 12:19

Прилеп / Прилеп

Se prodava kafemat Bergamo so instant kafe vo odlicna sostojba, momentalno postaven na lokacija, vo funkcija, so citaci za knizni i zelezni pari. Cenata mu e 700evra so dva citaci.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
071 314 147
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам