1 / 12
BMW.730.D.REG.1.GODINA.2006.FEJSLIV TOP.MOZE ZAMENA
9.999 €
28.05.2022 17:38

Велес / Велес

Марка:

BMW

Модел:

730

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

173 kw / 235 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Motor menjac interier karoserija odlicni...gumi novi registriran 1.godina..730.dizel. 2005.u.kniska..odlicen i prezacuvan..moze i zamena so vasa doplata.. samo tel..i..viber sliki...075276799...075276799..

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Nako
Потврден огласувач
075276799
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам