1 / 2
Se prodava plac
35 €
Денес 09:37

Струга / Струга

Квадратура:

3500 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava plac vo mislesevo katastarska parcela bostaniste.cenata nee fiksna i nema procent preku agencija cisto sprema dogovor

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

klimce
Потврден огласувач
070775521
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам