1 / 12
Fordson Dexta 33ks - Prikolka Plugovi Drljaca
3.600 €
14.05.2022 19:10

Охрид / Охрид

Traktorot e vo odlicna sostojba pali vozi so dve lamili so odlicno gumi 12.4 petlas montirana kuka od 539 podvizna na hidraulika instalacija za kipanje registriran komplet odi so prikolka plugovi i drljaca .
Prikolkata e tip top vo funkcija smenet pod ispraven kiper isto taka registritana.
Plugovite se odlicni so novi ralnici .
Drljacata mnogu malku koristena.
Komplet se prodavaat za povekje info na tel

075483024
075483024
075483024

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава / Можна е замена од:

Dime
Потврден огласувач
075483024
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам