1 / 8
Bebesko krevetce, Dubak, Transporter, Dusek
3.000 МКД
27.04.2022 21:33

Кавадарци / Кавадарци

Se prodava detsko krevetce malku koristeno, so mehanizam za lulanje, 3000 denari

Se prodava Dubak, malku koristen, 1000 denari

Se prodava transporter, malku koristen, 1000 denari

Se prodava dušek za bebeška količka, malku koristen, 500 denari

Moze se komplet za 5000 denari, moze i posebno.

Kontakt : 078-239-009 Zorica

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Разно

Се продава од:

XXXXX
Потврден огласувач
00389
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам