1 / 8
Turbina i bos za Opel frontera 2.3
100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.06.2022 16:23

Охрид / Охрид

Se prodavaat turbina za opel frontera 2.3 turbinata e odlicna isto taka i bos pumpata i desno krilo za frontera 2.2 2000g

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава / Можна е замена од:

Pece risteski
Ohrid
Потврден огласувач
075491975
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам