1 / 1
Prodavam profesionalni kabli za zvucnici 078 209 464
1 €
27.04.2022 10:19

Кичево

Prodavam profesionalni Germanski kabli za zvucnici
Cenata e za 1 metar
1. 1.Value line 2x3m x 6mm ……… 400 den
2. 2. Value line 2x7.20 x 6mm ……… 400 den
3. 3.Eagle 1x3.05m x 4mm ……… 300 den
4. 4.Jamo 2x1.9m x 4mm ……… 300 den
5. 5.Eagle 1x3.80m x 2.25 mm ………300 den
6. 6.Cable 1x12mx2.5 mm ……… 200 den
7. 7.Pure cooper 2x2.15m x 2.5 mm ……… 200 denКатегорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Се продава од:

tane
Потврден огласувач
078209464
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам