1 / 5
Astra g 1.2 benzin plin ates ref do 31 01 2023god
799 €
10.04.2022 22:48

Виница / Виница

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

1998

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

20000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

49 kw / 67 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Smeneto lance ujle filtri

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Angel
Потврден огласувач
070582849
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам